Oktatás Szlovák nyelv

Szlovák munkafüzet az alapiskolák 2. osztálya számára

munkafüzet, szlovák nyelv, írás, olvasás, alsó tagozat, 2. osztály

Ebben az iskolaévben újra megjelent az Učím sa čítať a písať po slovensky munkafüzet a magyar tanítási nyelvű alapiskolák másodikosai számára, szerzője Bartalos Éva.
A színes kiadványt a SPN – Mladé letá Bratislava jelentette meg immár 4. kiadásban átdolgozva, digitális formában is.

A kiadványt használó tejfalusi alapiskola pedagógusai így ajánlják minden kolléga figyelmébe:
A tansegédeszköz a szlovák nyelv írás-olvasás elsajátítási módszerének kiváló kiegészítője, melyet örömmel ajánlunk minden alsó tagozatos pedagógusnak.
Tanulóink nagy érdeklődéssel fogadták a feladatokat, rövid történeteket és meséket, amelyek az értő olvasás fejlesztését is szolgálják. Tapasztalataink szerint önállóan is tudnak dolgozni a feladatokkal. A színes kiadvány munkafüzetként használható, a sokszínű feladatok elősegítik az eltérő betűk gyakorlását, majd fokozatosan bővülnek kisebb-nagyobb kiegészítő szövegekkel, melyekhez kivetíthető digitális segédeszköz is tartozik.
Az oldalak alján kék mezőben kivágható, kreatív feladatok találhatók az átvett tananyag további gyakorlására.

Az Učím sa čítať a písať po slovensky munkafüzet az oktatási minisztériuma által jóváhagyott kiadvány, kitűnő publikáció az alsó tagozatos tanulók számára.

munkafüzet